Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Salı

16°/

Çarşamba

18°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

16°/ 11°

Cumartesi

10°/

Pazar

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Yerel Ankara

Ceren Üsteğmen’den Şehit Annesine Kahve İkrami

4. Kolordu Komutanı ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Metin İyidil, yeni yıl dolayısıyla şehit ailesine ziyarette bulundu.Korgeneral İyidil ve beraberindeki heyet, Hakkari Yüksekova Yürekli Yaylası’nda 1984 yılında teröristler girilen...

Yayınlanma:

4. Kolordu Komutanı ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Metin İyidil, yeni yıl dolayısıyla şehit ailesine ziyarette bulundu.
Korgeneral İyidil ve beraberindeki heyet, Hakkari Yüksekova Yürekli Yaylası’nda 1984 yılında teröristler girilen silah çatışma sonucu şehit olan Komando Er Adnan Şen’in annesi 71 yaşındaki Aysel Şen’i Cebeci’deki evini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Korgeneral İyidil, şehit annesi Şen ile sohbet ederek her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Korgeneral İyidil, bütün garnizonlarda şehit ailesi ve gazilerden sorumlu subay ve astsubaylarının bulunduğuna dikkat çekerek” Özellikle yılbaşı günlerinde, bayram günlerinde hem aileleri ziyaret edip bir şeye ihtiyaçları olup olmadıklarını öğreniyoruz. Hem Sayın Genel Kurmay Başkanımızın, Kuvvet Komutanlarımızın iyi dileklerini iletiyoruz. Ben bugün burada olduğum gibi, diğer bütün garnizonlarda şehit ailelerimizin yanında, olanlarla ilgilenen subay ve astsubaylarımız ziyaretlerini yapmaktalar” ifadesini kullandı.
CEREN ÜSTTEĞMEN’DEN KAHVE İKRAMI
Şehit annesi Aysel Şen’in misafirlerine ikramda bulunmak istemesi üzerine heyette yer alan 4. Kolordu Komutanlığı’nda görevli Öğretmen Üsteğmen Ceren Güler; şehit annesi ile birlikte mutfağa geçerek kahve yaptı. Ceren Üsteğmen daha sonra yaptığı kahveleri şehit annesine ve diğer misafirlere ikram etti.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler