Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Törenlerine Katılacak

Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Törenlerine Katılacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katılacağını bildirildi.
CHP Basın Merkezi’nde yapılan yazılı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 30 Ağustos’ta Anıtkabir, Çankaya Köşkü ve Atatürk Kültür Merkezi’ndeki resmi törenlere katılacağı belirtildi.
Açıklamaya göre, Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Cumartesi günü saat 08.45’te Anıtkabir’de düzenlenecek olan Atatürk’e saygı ve Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine çelenk koyma törenine katıldıktan sonra, saat 09.45’te Cumhurbaşkanlığı Köşkü’ne çıkacak ve saat 10.00’da 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı’nın kabul töreninde hazır bulunacak.
Kılıçdaroğlu saat 11.00’de ise Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek resmi geçit törenini de şeref locasından izleyecek. Kılıçdaroğlu aynı gün saat 16.30’da Çankaya Belediyesi’nin düzenlediği Lozan Parkı’nın açılışında hazır bulunacak, saat 18.00’de de Batıkent’te Yenimahalle Belediyesi Spor Kompleksi’nin açılış törenine katıldıktan sonra saat 19.15’te Ankara Esenboğa’dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına hareket edecek. Kılıçdaroğlu İstanbul’da da etkinliklere katılacak.