Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Vatandaştan Minnet Gösterisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Vatandaştan Minnet Gösterisi

2011 yılında Antalya’daki kurultayda o tarihte başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan’dan iş isteyen ve kendisine iş verilen vatandaş, Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından ilginç bir sevinç gösterisinde bulundu.
35 yaşındaki Yavuz Koşapınar, 2011 yılında Antalya’ya iş bulmak ümidiyle geldi. Bir süre iş arayan Koşapınar’ın kapılar yüzüne kapandı. Başbakan Erdoğan’ın Antalya’ya partinin kurultayı için geldiğini öğrenince kurultayın yapılacağı alana giden Yavuz Koşapınar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a seslenerek özel görüşmek istedi. Erdoğan çifti Koşapınar’ın özel görüşme isteğini kabul ederek bir süre dinledi. İşsiz olduğunu ve Antalya’da çaresiz kaldığını söylemesi üzerine Başbakan Erdoğan, Koşapınar’a Kepez Belediyesi bünyesinde iş verilmesi için talimatta bulundu.
EVİNİN GİRİŞİNE İKİ DEV POSTER ASTI
Koşapınar, geçen 3 yılın ardından cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi ve minnet gösterisinde bulunarak evinin giriş duvarının iki tarafına Erdoğan posteri astı. İşe yerleştirilmesinin ardından hayatının düzene girdiğini belirten Koşapınar, ailesini zor günlerden kurtaran Erdoğan’a minnet borçlu olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan’ın kazanması için günlerce dua ettiğini de belirten Koşapınar, Başbakan Erdoğan’ı Çankaya’da görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Hayatını değiştiren kişinin Erdoğan olduğunu belirten Koşapınar, "2011 yılında Başbakan Erdoğan Antalya’ya geldiğinde kendisinden iş istedim. Beni kırmadı ve derdimi dinledi. Hemen talimat verdi ve iş sahibi oldum. Çocuklarım onun sayesinde okudular. Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanı seçilince çok mutlu oldum. İki poster bastırıp evin duvarına astım. İnşallah küçük de olsa bu minnet gösterimizi kabul ederler" dedi.
Posterleri asmasının ardından yoldan geçen vatandaşların ve komşularının şaşırdığını söyleyen Koşapınar, "Ben sevgimi ve minnetimi göstermek için böyle bir girişimde bulundum" diye konuştu.