Denizli’de Bakan Sevinci

Denizli’de Bakan Sevinci

Yeni kurulan 62’nci hükümette Denizli milletvekili olan Nihat Zeybekci’nin Ekonomi Bakanlığına devam etmesi, memleketi Denizli’de sevinçle karşılandı.
Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlığı’nda kurulan yeni hükümette Ekonomi Bakanı olarak görev alan Nihat Zeybekci’nin memleketinde büyük sevinç yaşanıyor. Denizli’nin sokaklarında AK Parti’ye oy vermeyen insanlar dahi Zeybekci’nin Denizli için bir şans olduğunu ve Denizli’ye büyük destekler verdiği söylüyor. Denizli’deki birçok sivil toplum örgütü, dernek, spor kulüpleri de Bakan Zeybekci’nin yeni kurulan kabinede yeninde görev almasını sosyal paylaşım sitelerinden kutluyor.
Denizlili vatandaşlar, "Nihat Zeybekci daha önceki kabinede de vardı. İlimize büyük hizmetleri oldu. Bundan sonra da aynı şekilde olacağından şüphemiz yok. Biz Denizlililer olarak çok mutluyuz" dediler
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Nihat Zeybekci’nin yeni kabinede olmasını kendilerini gururlandırdığını belirterek, "Denizli’ye birçok güzellikler getirecektir. Kısa sürede bile çok büyük artılar kazandırdı. Hem ülkemiz hem Denizli kazançlı çıkacaktır. Denizlililer bu konuda mutluluğun doruğuna ulaştı. Bakanımızın 8 aydır yaptığı icraatlara baktığımızda çok başarılı olduğunu görüyoruz. Sorunları zamanında çözdü. Bundan sonra da yeni kabinede yeni dönemde daha başarılı olacaktır. Biz Denizli olarak arkasındayız. Gururlandık. Daha güzel hizmetler yapmayı Allah nasip etsin" dedi.
Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer ise, "Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin Başbakanımız Ahmet Davutoğlu başkanlığında kurulan 62’nci Cumhuriyet Hükümeti’nde yeniden Ekonomi Bakanlığı’na atanmasından büyük bir onur duyduk. Geçmişi başarılarla dolu olan Zeybekci’nin yeniden üstlendiği Ekonomi Bakanlığı görevinde ilimize, bölgemize ve ülkemize başarılı hizmetler vereceğine inancımız tamdır. Bu vesileyle kendilerini tebrik ediyor ve başarı dileklerimi ileterek, saygılar sunuyorum" diye konuştu.