DİYARBAKIR’DA ESNAF KAVGASI: 4 YARALI

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde iki komşu esnaf, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga etti. Silahların ve sopaların kullanıldığı kavgada 4 kişi yaralandı.Edinilen bilgilere göre olay, merkez Yenişehir ilçesi ofis alt girişinde...

DİYARBAKIR’DA ESNAF KAVGASI: 4 YARALI
Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde iki komşu esnaf, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı kavga etti. Silahların ve sopaların kullanıldığı kavgada 4 kişi yaralandı.
Edinilen bilgilere göre olay, merkez Yenişehir ilçesi ofis alt girişinde meydana geldi. Gümüş ve takı malzemeleri satan iki komşu esnaf birbirleriyle tartıştı. Kısa süre sonra kavgaya tutuşan şahıslar sopalarla birbirlerine saldırdı. Boğuşma esnasında dükkanın camları kırıldı. Kısa süre sonra akrabaları olduğu iddia edilen kişilerin olay yerine gelmesiyle taraflar silah kullandı. Silahla birbirlerine ateş açan şahıslar Şair Sırrı Hanım Sokak ile Gevran Caddesi’ne girerek kavgaya devam etti. Çıkan olayda 4 kişi yaralandı. Olayın ardından bölgeye çok sayıda zırhlı araç, çevik kuvvet, resmi polis ekipleri ve ambulans sevk edildi. Yaralı 4 kişi Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri güvenlik şeridi oluşturarak bölgede çalışma yaptı.
Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, çok sayıda polis ekibinin güvenlik amaçlı bölgede bekleyişi sürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327