Diyarbakır’da ’narkotim’ Projesi Start Aldı

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında başlatılan “Narkotim” projesi Diyarbakır’düzenlenen törenle start aldı.Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı tarafından uyuşturucu ile mücadele...

Diyarbakır’da ’narkotim’ Projesi Start Aldı
Uyuşturucu ile mücadele kapsamında başlatılan “Narkotim” projesi Diyarbakır’düzenlenen törenle start aldı.
Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında başlatılan ’Narkotim’ projesi aralarında Diyarbakır’da olan 11 ilde bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ankara’da yaptığı törenle tanıtımı yapıldı. Diyarbakır’da uyuşturucuyla mücadele edecek ’Narkotim’ ekiplerinin tanıtım Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan etkinlikle tanıtıldı. Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, DÜ Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç, kamu kurum kuruluş yetkilileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapılan ’Narkotim’ projesi tanıtım programı kapsamında aynı zamanda Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü binasının açılışı da gerçekleşti.
Tanıtım programı, ’Narkotim’de görev yapan personelin uyuşturucuyla mücadelede gösterileri düzenlenmesiyle tören son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326