Enver Yılmaz’dan Kurtulmuş’a Tebrik

Enver Yılmaz’dan Kurtulmuş’a Tebrik

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "62. Hükümet’te Başbakan Yardımcısı olarak görev alan hemşehrimiz Sayın Numan Kurtulmuş bizlerin gururu olmuştur" dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 62. Hükümet’i kurma görevini verdiği AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, kabine listesini açıkladı. Yeni kabinede hemşehrimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcısı olarak görev aldı.
Ordulular adına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerini sunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, "Sayın Kurtulmuş siyasette ve normal hayatta bizlerin bir ağabeyi ve büyüğüdür. Böylesine önemli bir görev alması bizleri çok mutlu etmiştir. Bundan sonrada Ordu’nun daha fazla yatırım ve hizmet alabilmesi için el ele, gönül gönüle çalışacağız. Ben Sayın Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş beyin şahsında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na bizleri onurlandırdığı için teşekkürlerimizi sunuyorum. Rabbim utandırmasın" diye konuştu.