Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Ve Futbolcular Şampiyonluk Kutlamasında

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolculardan Volkan Demirel, Diego Ribas ile Alper Potuk, Antalya’da şampiyonluk kutlamasına katıldı.Antalya Fenerbahçeliler Derneği tarafından Kundu tatil bölgesindeki bir otelde düzenlenen...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Ve Futbolcular Şampiyonluk Kutlamasında
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolculardan Volkan Demirel, Diego Ribas ile Alper Potuk, Antalya’da şampiyonluk kutlamasına katıldı.
Antalya Fenerbahçeliler Derneği tarafından Kundu tatil bölgesindeki bir otelde düzenlenen ‘Şampiyonluk Galası’ etkinliğine Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Mithat Yenigün, Nihat Özbağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Selim Sapan ile futbolcular Volkan Demirel, Alper Potuk ve Dieoga Ribas katıldı. Fenerbahçe marşlarının çalındığı gecede salona giren Aziz Yıldırım ve futbolculara taraftarlar büyük ilgi gördü. Masalarına oturan futbolcular ve Başkan Yıldırım ile hatıra fotoğrafı çektirmek için taraftarlar birbirleriyle yarıştı. Antalya Fenerbahçeliler Derneği üyesi Hüseyin Samut, Başkan Yıldırım’a Fenerbahçe amblemi bulunan arma, futbolcu Ribas’a ise 4. yıldızın bulunduğu kupa hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER