Gaziantep’in Elektrik Sorunu Ankara’da Masaya Yatırıldı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep’te sıklıkla yaşanan elektrik kesintilerine son vermek için Enerji Piyasası Düzenleme (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz ve bakanlık yetkilileriyle bir araya geldi.Şahin, Ankara’da...

Gaziantep’in Elektrik Sorunu Ankara’da Masaya Yatırıldı
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep’te sıklıkla yaşanan elektrik kesintilerine son vermek için Enerji Piyasası Düzenleme (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz ve bakanlık yetkilileriyle bir araya geldi.
Şahin, Ankara’da EPDK’nın merkez binasındaki toplantıda, kentteki elektrik kesintilerini, arızalar, abone problemleri noktasında yaşanan sorunları ve sıkıntıları anlattı. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip sanayi kenti Gaziantep’te yaşanan elektrik kesintisinin bir an önce çözülmesi gerektiğini vurgulaşan Şahin, şöyle konuştu:
“Değişim ve dönüşüm her zaman zordur. Şu anda da bu konuda bir değişim ve dönüşüm süreci yaşanıyor. Ama bu süreç sancılı geçiyor. Biz elektrik kesintilerinin bir an önce çözülmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi.
Toplantıya, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Ali Şahin, Mehmet Erdoğan, Mehmet Sarı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yetkilileri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327