Gaziantep’te 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Vali Erdal Ata ve eşi tarafından resepsiyon düzenlendi.Dedeman Otel’de verilen resepsiyonda Vali Erdal Ata ve eşi Nazan Ata davetlileri kapıda karşıladı. Gecede günün anlam ve önemini belirten Türk sanat...

Gaziantep’te 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Vali Erdal Ata ve eşi tarafından resepsiyon düzenlendi.
Dedeman Otel’de verilen resepsiyonda Vali Erdal Ata ve eşi Nazan Ata davetlileri kapıda karşıladı. Gecede günün anlam ve önemini belirten Türk sanat müziği eserleri çalınırken, davetlilere Türk bayrakları dağıtıldı. Gecede konuşan Vali Ata, katılımcılara teşekkür ederek, Zafer Bayramı’nı kutladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı için hazırlanan pasta protokol üyelerinin eşleri tarafından kesilerek, davetlilere ikram edildi. Gece çalınan marşlar eşliğinde konukların Türk bayrağını dalgalandırması ile son buldu. Gecenin sonunda Ata çifti davetlileri kapıda uğurladı.
Resepsiyona 5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Cemalettin Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, milletvekilleri, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, gaziler ve şehit yakınları katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER