Gençlerin Yeni Gözdesi Başak Gençlik Ve Spor Merkezi

Mamak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Başak Gençlik ve Spor Merkezi gençlerin gözdesi oldu.Başak Gençlik ve Spor Merkezi, 6 bin metrekare proje alanı, 500 kişilik kapalı spor salonuyla ilçe gençliğine hizmet veriyor....

Gençlerin Yeni Gözdesi Başak Gençlik Ve Spor Merkezi
Mamak Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Başak Gençlik ve Spor Merkezi gençlerin gözdesi oldu.
Başak Gençlik ve Spor Merkezi, 6 bin metrekare proje alanı, 500 kişilik kapalı spor salonuyla ilçe gençliğine hizmet veriyor. Eğitim, kültür ve spor başta olmak üzere birçok branşta gençlere yeni bir dünyanın kapılarını aralayan merkezde üye sayısı gün geçtikçe artıyor. İlçede yapılan gençlik merkezlerinin ve spor yatırımlarının çok önemli misyonlar üstlendiğini dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bu merkezlere gelen Mamaklı gençlerimiz son derece modern ortamlarda kendilerini geliştirme imkanı buluyor. Spora ve kültürel çalışmalara yönelen gençlerimiz hem enerjilerini en doğru şekilde harcıyor hem de topluma ve ailesine faydalı birer birey olarak yetişiyor. Böylece ailelerinde gözü arkada kalmıyor” dedi.
ÜYE SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
Basketbol ve voleybol sahası, konferans salonu, oyun salonları ile hizmet veren merkezde üye sayısı her geçen gün artıyor. Yaklaşık 400 üyenin faydalandığı merkezde spor, resim, müzik, halk oyunları gibi kulüpler faaliyet gösteriyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327