İl Müdürü Balcı’dan Şehit Ailesine Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Şehit Bedri Naim’in ailesini ziyaret etti.Tekin Balcı, 5 Eylül 2012 tarihinde Afyonkarahisar’ın Kanlıca Mahallesi’nde bulunan askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlama sonrası şehit...

İl Müdürü Balcı’dan Şehit Ailesine Ziyaret
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı, Şehit Bedri Naim’in ailesini ziyaret etti.
Tekin Balcı, 5 Eylül 2012 tarihinde Afyonkarahisar’ın Kanlıca Mahallesi’nde bulunan askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlama sonrası şehit düşen Astsubay Kıdemli Başçavuş Bedri Naim’in ailesini oğlunun şehit olmasının yıl dönümünde yalnız bırakmadı. Gönül elçisi Serpil Uyar ile birlikte Şehit Bedri Naim’in annesinin kapısını çalan İl Müdürü Tekin Balcı, aileye sabırlar dileyerek, bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Devlet olarak her zaman şehit ailelerinin yanında olduğunu ifade eden Balcı, "Biz aile sayılırız. Hem de büyük bir aile" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit annesi Nahice Naim ise oğlunun şehit olmasının üzerinden iki yıl geçtiğini, ama acısının dün gibi taze olduğunu söyledi. Eşini 23 yıl önce kaybettiğini ve yokluk nedeniyle kızını okutamadığını belirten Anne Nahice, "Oğlum şehit olunca kolum kanadım kırıldı sanki. Ama Allah devletimizden razı olsun. Zor zamanımızda bize kol kanat oldu. Şimdi kızım Dilek Çalışkan’a devlet tarafından iş veriliyor. Kızım devlet memuru olacak inşallah. Ben size ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu acılı günümüzde bizi yalnız bırakmadınız" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER