İstanbulspor’un Yeni Evi Beylikdüzü

İstanbulspor’un Yeni Evi Beylikdüzü

Türkiye’nin en eski spor kulüplerinden biri olan İstanbulspor, merkezini Beylikdüzü’ne taşıma kararı aldı.
Kulüp Başkanı Ömer Sarıalioğlu ile görüşerek, Beylikdüzü’nün spor alanında büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmak hedefinde olduğunu belirten Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2 Eylül Salı günü yapacakları lansman ile bu önemli gelişmeyi kamuoyuna duyuracaklarını söyledi.
Futbolda sarı-siyah rengin en eski temsilcilerinden olan İstanbulspor, artık Beylikdüzü’nde çalışmalarını sürdürecek. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kulüp Başkanı Ömer Sarıalioğlu ile yaptığı işbirliği sonucu güzel bir işe imza attıklarını belirterek, kulübün yeni evinin Beylikdüzü olması anlamında yapılacak işlemleri de hızlandırmış oldu.
İMAMOĞLU: "KULÜBÜN HER ZAMAN YANINDAYIZ"
Spor ve sporcuya her daim destek veren Belediye Başkanı İmamoğlu, Beylikdüzü’nün ulusal ve uluslararası pek çok alanda büyük spor organizasyonları ile temsil edileceğini, böylesi köklü ve önemli bir futbol kulübünün ilçeye taşınmasının son derece mühim olduğunu vurgulayarak, "Markalaşma yolunda hızla ilerleyen Beylikdüzü’nü tercih eden İstanbulspor, bölgemizin değerini daha da yükseltecek. Bizler de belediye yönetimi olarak kulübün her zaman yanındayız. Kulübün başarılarını hem takip edeceğiz hem de takıma daimi destek olacağız" diye konuştu.