banner417

İyi Partili Örs ile arbede yaşayan AK Parti Bursa Milletvekili Işık: Özür dilemeyeceğim...

AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Meclis'teki bütçe görüşmeleri esnasında İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs'ün yoğun bakıma alınmasıyla sonuçlanan arbede için, "Genel Kurul'da zaman zaman böyle şeyler olur, özür dilemeyeceğim" dedi.

İyi Partili Örs ile arbede yaşayan AK Parti Bursa Milletvekili Işık: Özür dilemeyeceğim...

Diken'den Bilal Çelik'e konuşan Işık, "Zaman zaman Genel Kurul'da böyle şeyler olur, özür dilemeyeceğim, grubumuz uygun görürse açıklama yapar" ifadesini kullandı.  Işık, Örs'ün elektroşokla hayata döndürüldüğünün doğru olmadığını savundu.

Işık, söz konusu saldırının 'olayın sıcaklığı'yla yaşandığını söyledi. İyi Parti grubunun 'saldırması' sonucu böyle bir 'mukavemet' gösterdiklerini söyleyen Işık, Örs'e vururken elinde bir cismin olmadığını ve yere düşerken yaralanmış olabileceğini belirtti.

Böyle bir olayın yaşanmasının kendisinin de istemediğini söyleyen AK Parti Bursa Milletvekili Işık, "Zaman zaman Genel Kurul'da böyle şeyler olur" diyerek kendini savundu. Işık, kendisinin kamuoyuna bir açıklama yapmayacağını AK Parti grubu 'lüzum görürse' açıklama yapılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2022, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner419