Kahramanmaraş Piazza’da 30 Ağustos Coşkusu

Şanlı tarihimizin dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde günün anlam ve önemine uygun etkinliklerle kutlandı.Her özel günde olduğu gibi Zafer Bayramı’nın 92. yıldönümü...

Kahramanmaraş Piazza’da 30 Ağustos Coşkusu
Şanlı tarihimizin dönüm noktası olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde günün anlam ve önemine uygun etkinliklerle kutlandı.
Her özel günde olduğu gibi Zafer Bayramı’nın 92. yıldönümü için de bir dizi etkinlik hazırlayan Piazza ’da, büyük zaferin coşkusu doya doya yaşandı.
Şanlı zaferin yıl dönümüne Naz Arıcı "Buzda Dans" gösterisiyle damga vurdu. Buz pistinin çevresinde toplanan ziyaretçiler, müzik ve dansın coşkusunun yanı sıra muhteşem bir görsel şölen izlediler. Naz Arıcı, bu şöleni gösterinin sonunda açtığı Türk bayrağı ile adeta taçlandırdı.
Çarkıfelek, bu sefer 30 Ağustos Zafer bayramına özel döndü. Hediye çarkını çevirme şansını yakalayan talihlilere sürpriz hediyeler dağıtıldı. Ziyaretçiler zaferin coşkusunu ve kazanmış oldukları hediyelerin mutluluğunu bir arada yaşadı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER