Kepez Belediyesi’nden Kadınlara Özel Etkinlik

Kepez Belediyesi’nin özel olarak düzenlediği etkinlikte bir araya gelen Kepezli kadınlar gönüllerince bir gün yaşadı.Kepez Belediyesi, Kepezli kadınlara özel eğlence düzenledi. Sanatçı Ümmü Erbil’in sahne aldığı matinede kadınlar...

Kepez Belediyesi’nden Kadınlara Özel Etkinlik
Kepez Belediyesi’nin özel olarak düzenlediği etkinlikte bir araya gelen Kepezli kadınlar gönüllerince bir gün yaşadı.
Kepez Belediyesi, Kepezli kadınlara özel eğlence düzenledi. Sanatçı Ümmü Erbil’in sahne aldığı matinede kadınlar söylenen şarkılarla hoşça vakit geçirip, doyasıya eğlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muhittin Durmuş ve Halkla İlişkiler Servisi Şefi Nuket Dilek ile birlikte etkinliğe katıldı. Başkan Tütüncü, “Bugün çok güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Mahallelerimizde artık bu kadın matineleriyle sizlere farklı bir ortam oluşturulacak” dedi.
Kadınlara yönelik böyle bir etkinlik düzenledikleri için mutlu olduklarını belirten Başkan Tütüncü, “Kadın kadına eğlenebileceğiniz güzel bir etkinliği size hazırlamak, bizim için büyük bir mutluluk vesilesi. Biz, her zaman sizlerle birlikteyiz. Bu şekilde birlikte olmaya, el ele vermeye, gönül gönüle durmaya devam edeceğiz. İnşallah bundan sonra her ay güzel bir kadın matinesi ile Kepezin farklı bölgesinde sizlerle birlikte olacağız” ifadesini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326