Kocasinan’dan Uğurevler’e Park Müjdesi

Kocasinan’dan Uğurevler’e Park Müjdesi

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Uğurevler Mahallesi’ne geniş oyun alanları, eğlence mekanları ve dinlenme yerleri gibi sosyal donatılar bakımından zengin bir park yapacaklarını söyledi.
Başkan Çelik’in bu haftaki durağı Uğurevler Mahallesi oldu. Cuma Namazını için Uğur Evler Camii’ne gelen ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Çelik vatandaşlardan gelen istek ve talepleri değerlendirdi. Mahalle sakinlerine burada bulunan alanının park olarak planlandığı ve ihalesinin tamamlandığın müjdesini verdi.
Başkan Çelik şöyle devam etti; “Artık geleneksel hale getirdiğimiz Cuma ziyaretlerimizde bu hafta Uğurevler Mahallesi’ndeyiz. Mesai saatlerimiz müsait olduğu sürüce, o hafta cami temizleme ekibimiz hangi mahallede ise orayı ziyaret ediyor ve vatandaşlarımızla bir arada oluyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz ve yerinde çözmeye gayret ediyoruz. Hemşerilerimize burada yapacağımız yeni parkımızın müjdesini verdik. Mahallemizdeki imar ve yol çalışmaları ile ilgili incelemeler yapıyoruz. İnşallah bu tür çalışmalarımız artarak devam edecek” dedi.
Başkan Çelik, yapılacak parkın geniş oyun alanları, eğlence mekanları, dinlenme yerleri gibi sosyal donatılar bakımından zengin bir alan olacağını ifade etti.