Kto Başkanı Hiçyılmaz’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Kto Başkanı Hiçyılmaz’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla açıklamada bulundu.
30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıldönümünü kutlamanın sevinç ve mutluluğu içinde olduğunu belirten Hiçyılmaz, 30 Ağustos Zaferi’nin tarihimizin en parlak başarıları arasında yer aldığını kaydetti.
Hiçyılmaz; “30 Ağustos Zaferi, bu ülke insanının el ele, omuz omuza verdiğinde neler yapabileceğinin en somut örneğidir. Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlüğüne olan düşkünlüğünün de bir göstergesidir. 30 Ağustos Zafer Bayramı; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde tüm imkânsızlıklara rağmen halkımızın sarsılmaz azmi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmıştır.” dedi.
Türkiye’nin; ekonomisiyle, demokrasisiyle, istikrarını koruyan, uluslararası alanda ağırlığını sürekli artıran güçlü bir ülke olarak yükselmeye devam edeceğini vurgulayan Hiçyılmaz; “Bu çok anlamlı zaferin yıldönümünde, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarını, büyük Türk milleti için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnet duygularıyla anıyorum.” diye konuştu.