Miniklere Thk Emirdağ Şubesinden Ziyaret

Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Türk Hava Kurumu (THK) şubesinden, yarıyıl öncesi ilkokul öğrencilerine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.İlçeye bağlı Gömü Belde İlköğretim Okulu ile Tabaklar Köyü İlköğretim Okuluna gerçekleşen...

Miniklere Thk Emirdağ Şubesinden Ziyaret
Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Türk Hava Kurumu (THK) şubesinden, yarıyıl öncesi ilkokul öğrencilerine anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.
İlçeye bağlı Gömü Belde İlköğretim Okulu ile Tabaklar Köyü İlköğretim Okuluna gerçekleşen ziyaretlere THK Emirdağ Şube Başkanı Mehmet Özkan, Genç Kanatlar Başkanı Fatih Ünal ve Başkan Yardımcısı Yetiş Bilge katıldı. THK Emirdağ şubesi yetkilileri, okullardaki öğrencilere THY’nin hediyelerini dağıttılar. Başkan Özkan gerçekleşen ziyaretin ardından yaptığı açıklamada “Emirdağ’da minik kanatlar, genç kanatlar ile sizleri THK’nın hava sporlarıyla tanıştıracağız. Sizleri Emirdağ semalarında bir kuş gibi süzülürken göreceğiz. Hayal değil artık bunu başardık. Emirdağ siz gençlerin istek ve desteğiyle hava sporları merkezi olacak. Yaz ayında inşallah eğitim vereceğimiz öğrencilerin bazılarıyla eğitim uçuşlarımız yapılacak. Şimdiden yarıyıl tatilinizi kutluyorum.” dedi.
Gerçekleşen ziyarette, sınıflarda izletilen Emirdağ THK’nın yaptığı yamaç paraşütü, motorlu paraşüt ve balon uçuş faaliyetleri öğrenciler üzerinde iyi bir izlenim bıraktı. Emirdağ THK şubesi başkanı Mehmet Özkan ile Emirdağ Minik Kanatlar THK Emirdağ Şubesi yetkilileri, sırasıyla Emirdağ merkez ve Davulga Belediyesi okullarını da ziyaret gerçekleştirecekler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327