Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Yerel İstanbul

Mum İmalathanesinde Yangın

İstanbul Ümraniye Şerifali Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir binanın en üst katında faaliyet gösteren bir mum imalathanesinde meydana gelen yangın, hızlı bir şekilde kontrol altına alındı.

Yayınlanma:

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan bir mum imalathanesinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi sayesinde yangın büyümeden kontrol altına alındı.

Şerifali Mahallesi’nde yer alan Başer Sokak’taki 4 katlı binanın en üst katında faaliyet gösteren mum imalathanesinde, henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı ve etkili müdahalesiyle kısa sürede kontrol altına alındı.

Yangın, imalathanede bazı hasarlara yol açtı. Şu an için çıkış nedeni belirlenemeyen yangının sebebi  üzerinde inceleme başlatıldı.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler