Oğlu Tarafından Ezilen Muhtar Toprağa Verildi

Oğlu Tarafından Ezilen Muhtar Toprağa Verildi

Ordu’nun Ünye ilçesinde tartıştığı oğlu tarafından otomobille ezilerek ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 11 gün sonra hayatını kaybeden Erenyurt Mahallesi Muhtarı Adem Kısacık(54), toprağa verildi.
Edinilen bilgiye göre, 30 Mart yerel seçimlerinde Erenyurt Mahalle Muhtarı seçilen Adem Kısacık, Erenyurt’taki evinin önünde oğlu Murat K.(30) ile sebebi öğrenilemeyen bir tartışma yaşadı. Oğul Murat K., babasına ait otomobili alarak olay yerinden ayrılmaya çalıştığı esnada Adem Kısacık onu durdurmak maksadıyla aracın önüne çıktı. Ancak bu esnada oğul, araçla babasının üzerinden geçti. Oğul araçla olay yerinden kaçarken, baba ise ağır yaralandı. Baba Adem Kısacık, hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınırken, şüpheli Murat K. ise kayıplara karıştı.
Önce Fatsa’da yoğun bakımda tutulan ve ardından Samsun’a sevk edilerek Muhtar Adem Kısacık, 11. günde hayatını kaybetti.
Adem Kısacık’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip Erenyurt Mahallesi Merkez Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.