Özhaseki ’memleketim’i Dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Sema-Sinan Karaoğlu çiftinin "Memleketim" adlı konserini dinledi. Eşi Neşe Özhaseki ile birlikte konseri izleyen Başkan Özhaseki, Karaoğlu çitini tebrik ederek, plaket ve çiçek verdi.Ortopedi...

Özhaseki ’memleketim’i Dinledi
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Sema-Sinan Karaoğlu çiftinin "Memleketim" adlı konserini dinledi. Eşi Neşe Özhaseki ile birlikte konseri izleyen Başkan Özhaseki, Karaoğlu çitini tebrik ederek, plaket ve çiçek verdi.
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu ile Dermatoloji Uzmanı olan eşi Dr. Sema Karaoğlu’nun vermiş olduğu "Memleketim" temalı konseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki ile birlikte izledi.
Yurdun farklı yörelerinden eserlerin seslendirildiği konseri beğeniyle izleyen Başkan Özhaseki konser sonrası kısa bir konuşma yaparak Karaoğlu çiftini kutladı. Karaoğlu çiftinin unutulmayacak bir gece yaşattıklarını ifade eden Başkan Özhaseki, "Yüreklerinize sağlık. Allah nazarlardan saklasın" dedi. Başkan Özhaseki, Sema ve Sinan Karaoğlu’na günün anısına plaket ve çiçek verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326