Pankartlı Evlilik Teklifi

Adana’da Kanal B Kameramanı Çağatay Erdem, kız arkadaşı Melike Türközü’nün doğum gününde çalıştığı iş yerinin önüne giderek arkadaşlarının da yardımıyla “Benimle bir ömür yaşlanır mısın Melike’m” yazılı pankart...

Pankartlı Evlilik Teklifi
Adana’da Kanal B Kameramanı Çağatay Erdem, kız arkadaşı Melike Türközü’nün doğum gününde çalıştığı iş yerinin önüne giderek arkadaşlarının da yardımıyla “Benimle bir ömür yaşlanır mısın Melike’m” yazılı pankart açtı.
2 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Melike Türközü’nün (24) çalıştığı kardiyoloji merkezine giden Çağaday Erdem (25), arkadaşlarının da yardımıyla “Benimle bir ömür yaşlanır mısın Melike’m” yazılı pankart açıp Türközü’nü beklemeye başladı. Bir süre sonra işbaşı yapmak üzere iş yerine yaklaşan Türközü pankartı gördüğünde gözlerine inanamayıp önce Çağatay Erdem’i başka biri zannetti.
Şoku atlattıktan sonra bu duygusal teklifin Çağatay Erdem tarafından yapıldığını fark eden Türközü, kız arkadaşının başından savurduğu gül yaprakları ile duygulu anlar yaşadı. Pankart ve güllerin yanı sıra, kız arkadaşına bir de tek taş yüzük takdim eden Erdem, evlilik teklifine aldığı heyecanlı bir “Evet” yanıtı üzerine “Çok mutluyum, ruh ikizimi bulduğuma inanıyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER