Rojda Demirer, Hayat Yokuşu’na Transfer Oldu

TRT 1’de yeni yayın döneminde yeni kadrosuyla başlayacak olan “Yedikule Hayat Yokuşu” dizisine ünlü oyuncu Rojda Demirer de katıldı.Daha önce birçok yapımda oynayan Rojda Demirer, “Hayat Yokuşu” dizisinde Cem Davran, Asuman Dabak ve...

Rojda Demirer, Hayat Yokuşu’na Transfer Oldu
TRT 1’de yeni yayın döneminde yeni kadrosuyla başlayacak olan “Yedikule Hayat Yokuşu” dizisine ünlü oyuncu Rojda Demirer de katıldı.
Daha önce birçok yapımda oynayan Rojda Demirer, “Hayat Yokuşu” dizisinde Cem Davran, Asuman Dabak ve Levent Özdilek ile yeniden ekranlarda olacak.
Dizide; çok farklı bir karakter olan Süreyya’yı oynayacak olan ünlü oyuncu Rojda Demirer’in Yedikule Hayat Yokuşu’nda nelerle karşılaşacağı ise merak konusu.
Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği ve çekimleri Yedikule’de yapılan dizide Demirer, setteki sıcak ve sempatik hareketleriyle şimdiden mahalle halkından olumlu not aldı.
Yapımcılığını Sonart Medya Ahmet Nesim Şahin ile Genel Yönetmenliğini Mesut Uçakan’ın üstlendiği dizinin çekimleri İstanbul Topkapı Yedikule’de gerçekleştiriliyor.
Hayat Yokuşu dizisi, Eylül ayında TRT 1 ekranlarında seyirciye ’merhaba’ diyecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER