Şahinbey Ampute Futbol Takımı Yeni Sezona Hazırlanıyor

Şahinbey Ampute Futbol Takımı Yeni Sezona Hazırlanıyor

Bedensel Engelliler Ampute Futbol Süper Ligi’nde mücadele eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Ampute Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına Şahinbey Spor Tesisleri’nde Antrenör Ökkeş Böke nezaretinde başladı.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel’in büyük önem verdiği engelli Ampute Futbol Takımı, yeni sezonda Gaziantep’i en iyi şekilde temsil ederek, taraftarını mahcup etmek istemiyor.
Ampute Futbol Süper Ligi’nin zor bir lig olduğuna dikkat çeken Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Antrenörü Ökkeş Böke, “Yeni sezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdik. Çalışmalarımız her geçen gün temposunu arttırarak devam edecek. Bu takımın oluşmasında maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen Şahinbey Belediye Başkanı ve aynı zamanda Onursal Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na, Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e, Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Hedefimiz başarılı bir sezon geçirerek, bize destek verenlerin emeklerini boşa çıkartmak istemiyoruz” şeklinde konuştu.