Sakarya Caddesi’nin İhalesi Yapıldı

Sakarya Caddesi’nin İhalesi Yapıldı

Yeni dönem kentsel tasarım ve yenileme çalışmaları kapsamında hayata geçirilecek Sakarya Caddesi Yenileme Projesi’nin ihalesi gerçekleştirildi. Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Ören, “İhalemize 7 firma teklif sundu. Kesin sonuçları, ihale komisyonumuzun incelemelerinin ardından kamuoyuna ilan edeceğiz. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Sakarya Caddesi Yenileme Projesi’nin ihalesi gerçekleştirildi. Komisyon Başkanlığını Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Ören’in yaptığı ihaleye 7 firma teklif sundu. Gerçekleştirilen ihale ile ilgili açıklamalarda bulunan Ören, “Büyükşehir Belediyesi yeni dönem kentsel tasarım ve yenileme çalışmaları kapsamında Sakarya Caddesi Yenileme Projesi’nin ihalesini gerçekleştirdik. İhalemize 7 firma teklif sundu. Kesin sonuçları, ihale komisyonumuzun incelemelerinin ardından kamuoyuna ilan edeceğiz. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
İhaleye katılan firmalar ve teklif tutarları ise şöyle; “Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (3.958.729,12 TL), Ay Taş İmalat İnşaat Taahhüt Mühendislik Ticaret Limited Şirketi (4.166.666,23 TL), Nimtaş İnşaat Taahhüt Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (4.345.127,37 TL), Surtaş Madencilik İnşaat Taahhüt Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (4.431.752,38 TL), Erbin İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi (4.398.934,18 TL), FNS İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (3.748.987,51 TL), Adagrup İnşaat Taahhüt Petrol Ürünleri Turizm ve Otomotiv Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi (3.746.054,92 TL)”