Saraycık Caddesi’nde Yeni Uygulama

Bozüyük Belediyesi’nin ilçe genelinde “sağlıklı bir şehir için güçlü alt yapı” sloganıyla başlattığı alt yapı çalışmaları ile ilk kez dikey yağmur suyu ızgarası uygulaması Saraycık Caddesi’nde yapıldı.Bozüyük Belediyesi...

Saraycık Caddesi’nde Yeni Uygulama
Bozüyük Belediyesi’nin ilçe genelinde “sağlıklı bir şehir için güçlü alt yapı” sloganıyla başlattığı alt yapı çalışmaları ile ilk kez dikey yağmur suyu ızgarası uygulaması Saraycık Caddesi’nde yapıldı.
Bozüyük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından alt yapının güçlendirilmesi çalışmaları kapsamında Saraycık Caddesi’nde yağmur suyu hattı yapım çalışmaları tamamlandı. Alt yapı çalışmalarının ardından bozulan kaldırımlar yeniden düzenlenirken ilçede ilk kez dikey yağmur suyu ızgarası uygulaması yapılarak daha önce yatay olarak kara yolunun kenarına yapılan ızgaralar kaldırım bordürleri ile birlikte dikey olarak yerleştirildi. Saraycık Caddesi’ndeki kaldırım düzenleme çalışmaları türbin istikametinde yolun sol tarafında tamamlanırken yolun sağ tarafında ise doğalgaz kazı çalışmaları nedeniyle bozulan kaldırımların tamiratları devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326