Şirehan’da Rüyaların Ötesinde Bir Düğün

Tarihi İpekyolu’nda yer alan en büyük kervansaray olma özelliğiyle literatüre giren Şirehan gelin adayı genç kızların nişan, kına ve düğünler için rüyalarını süslerken Şirehan Hotelde gerçekleştirilen birçok düğün magazin dünyasının...

Şirehan’da Rüyaların Ötesinde Bir Düğün
Tarihi İpekyolu’nda yer alan en büyük kervansaray olma özelliğiyle literatüre giren Şirehan gelin adayı genç kızların nişan, kına ve düğünler için rüyalarını süslerken Şirehan Hotelde gerçekleştirilen birçok düğün magazin dünyasının da ilgisini çekmeye devam ediyor.
Yaz düğünlerinin vazgeçilmez mekanı haline gelen Şirehan Hotel Hasbahçe Oflaz ve Yetkin ailelerinin mutlu gününe ev sahipliği yaparken Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in nikâhlarını kıydığı Yunus Oflaz ve Burcu Aykanat rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.
Tarihi yapısı ve sahip olduğu sosyal tesisleriyle Şiran Hotel, faaliyete girdiği günden bu yana yerli ve yabancı konukların gözdesi haline gelirken, balo, düğün ve kongrelerin vazgeçilmez mekanlarından birisi olma özelliğiyle hizmetlerini sürdürüyor. Farklı yemek menülerinin yanında gruba özel menüleriyle de dikkat çeken Şirehan Hotel’e sektördeki liderliğini koruyarak sürdürüyor.
Gaziantep’in tanınmış ailelerinden Yaşar ve Şükriye Oflaz’ın oğlu Yunus ile Şehitkamil Belediyesi Eski İmar Müdürü Mehmet Coşkun ve Filiz Aykanat çiftinin kızı Burcu, Şirehan Hotel Hasbahçe’de gerçekleştirilen düğün töreniyle evliliğe ilk adımı attılar. Çiftlerin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıyarken nikah şahitliklerini ise tanınmış isimler yaptılar. Gelin Burcu Aykanat’ın şahitleri Av. Abdülkadir Özçelik, İnşaat Mühendisi Mustafa Tütüncüler ve Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü Atanur Vergili olurken, Damat Yunus Oflaz’ın şahitleri ise Sahan Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve İstanbul Gaziantepliler Derneği Başkanı Tahir Tekin Öztan, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Tahmis Kahvesi Sahibi Mehmet Hilmi Bağcı yaptı. Gecede sahne alan ünlü sanatçı Murat Kurşun, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle konuklara rüya gibi bir gece yaşattı.
ORGANİZASYONLARIN GÖZDESİ ŞİREHAN HOTEL
Hizmete girdiği günden bu yana birçok organizasyona ev sahipliği yapan ve gelin adaylarının nişan, kına ve düğünlerdeki hayallerini süsleyen mekan olarak dikkat çeken Şirehan Hotel aynı zamanda yüzlerce kongre ve sempozyuma da ev sahipliği yaparken Uluslararası Şire Festivali’nin de ev sahipliğini yapıyor. Tarihi Şiran Otelde, 50 kişiden 600 kişiye kadar farklı sayıdaki guruplar için 17 farklı toplantı salonu bulunmakta ve Bu salonlarda kongreler, seminer, düğün, davet, toplantı ve çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER