Tecrübe Konuşuyor Şanliurfa’da

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği “Tecrübe Konuşuyor” projesi 22 Ocak Perşembe günü sıradaki durağı Şanlıurfa’da gerçekleşecek. Spor programcısı Ersin Düzen ile oyuncu ve film yapımcısı Hasan Kaçan gençlerle buluşacak.Gençlik...

Tecrübe Konuşuyor Şanliurfa’da
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği “Tecrübe Konuşuyor” projesi 22 Ocak Perşembe günü sıradaki durağı Şanlıurfa’da gerçekleşecek. Spor programcısı Ersin Düzen ile oyuncu ve film yapımcısı Hasan Kaçan gençlerle buluşacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Tecrübe Konuşuyor’ Projesi bu kez de Şanlıurfalı gençlerle deneyimli isimleri bir araya getiriyor. 22 Ocak Perşembe günü saat 14.00’te Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan programa, Erdoğan Arıkan’ın moderatörlüğünde spor programcısı Ersin Düzen ile oyuncu ve film yapımcısı Hasan Kaçan katılacak.
Tecrübe Konuşuyor’ projesi alanlarında tanınmış bilgi ve tecrübe sahibi kişilerle gençlerimizi buluşturmayı, gençlerin bu kişilerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmalarını, bilgi-görgü ve özgüvenlerini artırmalarını sağlamayı amaçlıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327