Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Yerel İstanbul

Torununu Kurtaran Babaanne Hayatını Kaybetti

Kadıköy’de yaşanan olayda, 4 yaşındaki torununu tramvayın altında kalmaktan son anda kurtaran babaanne İlgün Çölege kendi yaşamını kaybetti.

Yayınlanma:

Kadıköy’de yaşanan bir olayda, 4 yaşındaki torununu tramvayın altında kalmaktan son anda kurtaran Babaanne İlgün Çölege (64), kendisi tramvayın altında kalarak ağır yaralandı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Çölege’nin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Kadıköy’ün göbeğinde yaşanan acı olayda, İlgün Çölege’nin torunu Adem Ç. ile birlikte yürüdüğü sırada, çocuğun tramvay yoluna ani bir şekilde girmesi babaannenin hayatına mal oldu. Babaanne Çölege, torununu kurtarmak için hamle yaptı ve kendisi tramvayın altında kalarak ağır yaralandı.

Olayın ardından bölgeye hızla sevk edilen itfaiye, polis ve sağlık ekipleri, İlgün Çölege’yi tramvayın altından çıkarmak için çaba harcadı. Ancak yaşlı kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Torunu Adem Ç. ise hafif yaralı olarak kurtuldu.

İLGİLİ HABER Çöken Kaldırımın İçine Anne ve Çocuğu Düştü
Kadıköy’de yaşanan olayda, 4 yaşındaki torununu tramvayın altında kalmaktan son anda kurtaran babaanne İlgün Çölege kendi yaşamını kaybetti.

Görgü Tanığı: “Çocuk Aniden Tramvayın Yoluna Fırladı”

Yaşananlar bir görgü tanığı tarafından şu şekilde aktarıldı: “Tramvay gelirken çocuk aniden tramvay yoluna fırladı. Bunu gören babaanne, çocuğu itti. Kendini kurtaramadı. Tramvayın altında 4-5 metre sürüklendi. Sonra tramvay durdu. Ambulans geldi. Torunu hafifti. Çocuk hafifti. Tramvayın altında kalmadı.”

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler