Türk İş Dünyasının Genel Başkanı, Katar Milli Günü Resepsiyonuna Katıldı

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Katar Milli Günü münasebetiyle Ankara’da Jw Marriott Hotel’de düzenlenen kuruluş resepsiyonuna katıldı.Nezaket Emine Atasoy, Katar Devleti’nin...

Türk İş Dünyasının Genel Başkanı, Katar Milli Günü Resepsiyonuna Katıldı
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Katar Milli Günü münasebetiyle Ankara’da Jw Marriott Hotel’de düzenlenen kuruluş resepsiyonuna katıldı.
Nezaket Emine Atasoy, Katar Devleti’nin kuruluş resepsiyonunda Katar Devleti Ankara Büyükelçisi Salem Mübarak El Shafi tarafından karşılandı. Nezaket Emine Atasoy resepsiyonda yaptığı konuşmasında, Katar Devleti’nin Milli Gününü kutladı. Başkan Atasoy "Katar Devleti Ortadoğu’da ve dünyada hızla gelişerek ekonomisini ve demokrasisini geliştirerek dünyada örnek ülkeler arasında yerini almıştır. Katar Devleti Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin dost ve müttefik kardeş ülkesidir’’ dedi.
Öte yandan, Katar Devleti’nin Milli Gününe Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru, Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakan Yardımcısı Yahya Baş, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Arap Devletler Türkiye Başkanı Büyükelçi Mohamed El Fatah Naciri ve çok sayıda büyükelçi katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326