Vali Ceylan, Balcın-çat Yolunda İncelemelerde Bulundu

Vali Ceylan, Balcın-çat Yolunda İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, İl Özel İdaresi tarafından asfalt çalışması yapılan Balcın-Çat yolunda incelemelerde bulundu.
Beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan ile birlikte Balcın-Çat yolunda incelemelerde bulunan Vali Ceylan, burada İl Özel İdaresi yetkililerinden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. 1. kat asfalt çalışması devam eden yolun Organize Sanayi Bölgesi ile Gülşehir ilçesi arasındaki ulaşımda büyük kolaylıklar sağlayacağını ifade eden Vali Ceylan, bu yıl yolda ilk etapta 8 km asfalt çalışması yapılacağını söyledi.
İl Özel İdaresi kanalıyla Nevşehir il genelinde bu yıl 100 km asfalt çalışması yapıldığını açıklayan Vali Ceylan, çalışmaların sürdüğünü ve yıl sonuna kadar 200 km asfalt çalışması yapmayı hedeflediklerini açıkladı. Ceylan ayrıca özverili çalışmalarından dolayı Nevşehir İl Özel İdaresi yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti.
Vali Ceylan ve beraberindeki İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan ile birlikte Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’yu ziyaret etti.