Yeni Transferler Kayseri Şekerspor’a Heyecan Kattı

Yeni Transferler Kayseri Şekerspor’a Heyecan Kattı

Nevşehir’deki kamp çalışmalarını değerlendiren Kayseri Şekerspor Antrenörü Şener Akay, yoğun bir tempo ile çalışarak hem rakiplerinin durumunu görüp hem de eksiklikleri tamamlama imkanı bulduklarını söyledi.
11 Ağustos’ta Nevşehir Avanos’ta kampa giren Kayseri Şekerspor Antrenörü Şener Akay, kamp çalışmalarını değerlendirdi. Kayseri Şekerspor’un büyük bir camia olduğunu belirten Akay, “Kayseri’nin çiftçinin, Kayseri Şeker’in takımı olduğunu biliyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kampta eksiklikleri gördük, Gümüşhanespor’dan İbrahim Ethem ve Aytunç, Vanspor’dan Birol, Kırıkhanspor’dan Ümit Kale katıldı. Bir, iki eksiğimiz kaldı, onları da alırsak lige hazır vaziyete geliriz” ifadelerini kullandı. 12 takımla birlikte kamp yaptıklarını ifade eden Akay, “Nevşehir kampında 12 takım aynı otelde kampa katılıyoruz. Ciddi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Aynı gurupta olan Etimesgut, Ankara Demirspor, Sandıklıspor ,Bayburt ve Van takımları ile yan yana antrenmanlar yapıyoruz. Sporun kardeşlik ve dostluk olduğu imajını sadece burada değil ligde de gösterme amacındayız. Kayseri Erciyesspor, Kayserispor ve Kayseri Şekerspor büyük takımların Kayseri’yi temsil ettiğini biliyoruz. Sporcularımıza da bu yönde eğitim veriyoruz. Takımların Kayseri’ye bakışı, Kayserispor’u seven şehir olarak biliniyor. Kayseri’ye çok sıcak bakılıyor” diye konuştu.
Öte yandan Antalya Manavgatspor ile yapılan hazırlık maçından 3 - 2 mağlup olarak ayrılan Kayseri Şekerspor; takım uyumu, heyecan ve gayretleri ile göz doldurdu. Maçın ardından Antrenör Şener Akay, maç içerisinde yaptığı değişikliklerle kampa yeni katılanlar dahil bütün oyuncuların mücadelesinden memnun kaldığını söyledi.