Yorgun Cilde “çikolata” İle Hayat Öpücüğü

Yorgun Cilde “çikolata” İle Hayat Öpücüğü

Mayasante Polikliniği Uzman Estetisyen Mine Akın, cildin toksinlerden arınarak yenilenmiş bir görünüme kavuşması için uyguladıkları Çikolata Maskesinin mükemmel sonuçlar verdiğini belirtti.
Detoksun vücudun toksinlerden arındırılması için yapılan bir işlem olduğunu hatırlatan Mine Akın, “Zararlı atıklardan kurtulan bir vücut nasıl tüy gibi hafiflemiş ve yenilenmiş ise cildimizin de belli dönemlerde yenilenmesi, tazelenmesi ve ölü hücrelerden arınması için bu tip etkili bakımlara ihtiyacı vardır” diye konuştu.
CİLDİN NEFES ALMAYA İHTİYACI VAR
Uzman Estetisyen Mine Akın, bazı ciltlerin daha mat, solgun ve yorgun göründüğünü, bu sorunun üstesinden ise, fazla yağlardan arındırılarak hazırlanan özel çikolata maskesi ile geldiklerini belirtti. Akın, hazırladıkları özel çikolata maskesinin yüksek antioksidan içermesi nedeniyle her cilt tipine güvenle uygulanabildiğini kaydederek şunları söyledi :
“Sivilceli, yağlı, nemsiz ya da elastikiyetini kaybetmiş bütün ciltlerin temizlenmeye, nefes almaya, ışıltı ve parlaklığa her zaman ihtiyacı vardır. Led Mask uygulaması sonrası yapılacak antioksidan ve hücre yenileyici çikolata maskesi ile bir adım daha çıtamızı yükseltmiş oluyoruz. Kombine edilmiş programlar cildinin daha güzel görünmesini isteyenler için kesinlikle doğru tercih.”
ZİNDE, BERRAK VE PARILDAYAN BİR CİLDE KAVUŞMAK ZOR DEĞİL
Uygulamanın aşamalarına ilişkin bilgiler de veren Uzman Estetisyen Akın, öncelikli olarak hastanın yüzünün uygun bir temizleyici ile işlemden geçirildiğini söyledi. Akın, ardından cilt tipine uygun bir peeling ile cildi ölü hücrelerden arındırdıklarını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü :
“Saf çikolatadan hazırladığımız maskemizi yüz, boyun ve dekolte dahil cildimize sürüyoruz ve yarım saat kurumasını bekliyoruz. Bekleme sürecinin bitmesiyle cildimizi temizliyor, tonikliyoruz. Doğru bir masaj uygulamasıyla cildimiz rahatlıkla fark edilebilecek parlaklıkta ve sağlıklı bir görünüme kavuşmaya hazır. Son aşamamız ise cildimizin oksijenle buluşma zamanı. Her noktaya püskürtme yöntemiyle verdiğimiz oksijen ile tedavimizi sonlandırıyoruz. Tedavinin ardından daha zinde, daha berrak ve ışıldayan bir cilde sahip olduğunuzu sadece siz değil, çevrenizdeki herkes farkedecek.”