Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Çarşamba

19°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

18°/ 11°

Cumartesi

10°/

Pazar

10°/

Pazartesi

18°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Yerel Yozgat

Yozgat Emniyet’ten Üniversitelilere Broşürlü Terör Uyarısı

Yozgat Emniyet Müdürlüğü, üniversiteye yeni başlayacak öğrencileri kötü alışkanlıklardan ve terörden korumak amacıyla broşür dağıtarak uyardı.Yozgat Emniyet Müdürlüğü, üniversiteye yeni başlayacak öğrencileri kötü alışkanlıklardan...

Yayınlanma:

Yozgat Emniyet Müdürlüğü, üniversiteye yeni başlayacak öğrencileri kötü alışkanlıklardan ve terörden korumak amacıyla broşür dağıtarak uyardı.
Yozgat Emniyet Müdürlüğü, üniversiteye yeni başlayacak öğrencileri kötü alışkanlıklardan ve terörden korumak amacıyla broşür dağıtarak uyarıyor. Yozgat Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, üniversite hayatına başlayan gençleri kötü alışkanlıklardan ve terörden korumak için Yozgat Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan broşürleri kayıt yaptıran öğrencilere dağıttı. Emniyet görevlileri öğrencilere, çeşitli ikramlarda bulunup broşürün yanında ayrıca not defteri ve kalem hediye etti. Emniyet olarak her zaman öğrencilerin yanında olduklarının ve bundan sonra da olmaya devam edileceğinin kaydedildiği broşürde şu bilgilere yer verildi:
’’Toplumun refahı, ekonomik ve sosyal gelişiminin sağlanmasını destekleyecek olan üniversiteler, gençlerimizin mesleki açıdan üstün, sosyo-kültürel açıdan donanımlı, kararlı ve azimli bireyler haline getirilmesinde, dolayısıyla ülkemizin gelişmesinde önemli rol oynarlar. Olgun bir birey olma yolunda adım attığınız, hayatınızın geri kalanının şekilleneceği bir döneme girmek üzeresiniz. Bozok Üniversitesini kazanarak benzerlerinden ayrıcalıklı olma başarısını gösterdiğiniz ve eğitim-öğretime hak kazandığınız için sizi kutluyor, başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmenizi diliyoruz. Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü, eğitim sürecinizde gerekli olan huzur ve güven ortamını sağlamak adına, günün her saatinde, duyarlı bir hizmet anlayışı içinde görevlerinin başındadır. Sizin her türlü sorununuzu paylaşmaya, çözüm yolları aramaya hazır olduğumuzu, bizi her zaman ulaşabileceğiniz bir yakınınız, ailenizin bir ferdi olarak görebileceğinizi bilmenizi isteriz. Hiç çekinmeden, tüm samimiyetinizle görüş ve önerilerinizi aktarmanız bizleri mutlu edecektir. Bizim için gerçekten değerlisiniz. Görüş ve önerilerinize açık, akademik bir bakış açısı ile eğitim-öğretim süresince yaşanabilecek sorunları çözüme kavuşturma gayreti içerisinde olacağız. Sizi yüksek bir azim örneği sergileyerek geleceğe attığınız böyle bir adımdan dolayı içtenlikle kutlar, sağlık ve mutluluk içerisinde başarılı bir öğrenim yaşamı dileriz.”

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler