ZİRAAT ODASINDA İSMAİL KAYA DÖNEMİ

Çanakkale Ziraat Odası genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan İlhan Ulus ve İsmail Kaya’nın aday olduğu seçimler sonunda, 35 oy alan Kaya yeni başkan seçildi. İlhan Ulus 24 oy aldı.Genel kurul açılışı Başkanlık Divanı seçimi ve saygı...

ZİRAAT ODASINDA İSMAİL KAYA DÖNEMİ
Çanakkale Ziraat Odası genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan İlhan Ulus ve İsmail Kaya’nın aday olduğu seçimler sonunda, 35 oy alan Kaya yeni başkan seçildi. İlhan Ulus 24 oy aldı.
Genel kurul açılışı Başkanlık Divanı seçimi ve saygı duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Genel kurula Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP Milletvekili Ali Sarıbaş, Ak Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir, Ak Parti İl Başkanı Erdener Can, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü ile ve İlçe Ziraat Odası Başkanları katıldı. Genel kurulda, Çanakkale Merkez Ziraat Odası Meclis Üyeleri Aday listeleri dağıtılarak meclis üyeleri tanıtıldı. Aday tanıtımının ardından seçime geçildi. 63 delegeden 59’unun oy kullandığı seçimlerde İsmail Kaya’nın listesi 35 oy alırken mevcut başkan İlhan Ulus’un aday listesi 24 oy aldı. Seçim sonunda kısa bir açıklama yapan çiçeği burnunda Başkan İsmail Kaya, “Genel kurula gelen üyelerimizin delegelik görevlerini yerine getirdikleri için şahsım ve ekip arkadaşlarım adına hepsine canı gönülden teşekkürleri borç bilirim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER