banner333

500 kiloluk katil!

2 yaşındaki yeğeninin üzerine düşerek ölümüne neden olduğu iddia edilen Mayra Rosales davasında gerçek ortaya çıktı.

500 kiloluk katil!

Mayra bu hikayeyi, bebek ölmeden birkaç saat önce, yemeğini yemek istemeyen ve mızmızlık eden Eliseo’ya bir saç fırçasıyla defalarca vuran kardeşi Jamie’yi korumak için uydurmuştu.m nedeni tespit edildiğinde genç kadının bu suçu işlemek için fazla şişman olduğu anlaşıldı ve gerçek ortaya çıktı.iseo öldürmekle suçlanan kadın o tarihte yarım tonluk katil lakabıyla tanınıyordu.de hem aşırı kilosu hem de başından geçen talihsiz olayla gündeme gelen Mayra Rosales, 500 kilo ağırlıkla yaşayan en ağır kadın olarak rekorlar kitabına girdi.
32 yaşındaki kadın hedefinin 100 kiloya inmek olduğunu söylemişti.

2008 yılında üzerine düştüğü iki yaşındaki yeğeninin ölümüne neden olan obez kadın, cinayet suçlamasıyla mahkemeye çıkartıldı.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

İki yaşındaki yeğeni Eliseo öldürmekle suçlanan kadın o tarihte yarım tonluk katil lakabıyla tanınıyordu.
Ancak çocuğun gerçek ölüm nedeni tespit edildiğinde genç kadının bu suçu işlemek için fazla şişman olduğu anlaşıldı ve gerçek ortaya çıktı.
Ancak adli tıpta yapılan incelemeler Eliseo’nun kafasına bir darbe alarak öldüğüne işaret etti ve Mayra’nın ağırlığındaki bir insanın kolunu kaldırıp böyle bir şey yapabilme ihtimali yoktu.

ANNESİ ÖLDÜRMÜŞ

Bu gerçeğin ortaya çıkması üzerine Mayra da olan biteni itiraf etmek zorunda kaldı.
Mayra bu hikayeyi, bebek ölmeden birkaç saat önce, yemeğini yemek istemeyen ve mızmızlık eden Eliseo’ya bir saç fırçasıyla defalarca vuran kardeşi Jamie’yi korumak için uydurmuştu.

Mayra temize çıksa da yaşadığı stres, sağlığının bozulmasına neden oldu.
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2014, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327