Başbakan'ı mest eden pankart

Ağrı'da yapılacak seçimler için bu kente giden Başbakan Erdoğan, kendisi için açılan pankartı görünce otobüsten inerek vatandaşlarla sohbet etti.

Başbakan'ı mest eden pankart
 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı'da vatandaşların evine konuk oldu.

Erdoğan, partisinin, Ağrı Adliye Sarayı Dörtyol Kavşağı'nda düzenlediği mitingin ardından havalimanına hareket etti. Küpkıran Köprüsü mevkisinde kendisini karşılayan çocuklara oyuncak ve satranç takımı dağıtan Erdoğan, talep üzerine kadınlara da oyuncak verdi.

7 ÇOCUK ANNESİ KADININ EVİNE MİSAFİR OLDU
Başbakan Erdoğan, 100. Yıl Mahallesi'nde de yolda kendisini karşılayanları selamladı. Kendisi için açılan "Başbakanım annem gibi kokuyorsun. Onun gibi içten ve pazarlıksız seviyorsun" pankartını görünce otobüsten indi. Burada, Nurcan Yür isimli kadın, Başbakan Erdoğan'ı evine davet etti. Bunun üzerine seçim otobüsünden inen Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet etti. Başbakan Erdoğan, daha sonra, 7 çocuk annesi Yür'ün evine konuk oldu.

"ELİNİ ÖPTÜM, ÇAY İÇTİK"
Nurcan Yür, yaptığı açıklamada, "Başbakanımızı yolda iki saat bekledim. Başbakan gelince önünü kestik. Eve davet ettim. 'Evin yakın mı, müsait mi?' dedi. Müsait dedim. Geldi, oturdu, elini öptüm, çay içtik, muhabbet ettik. Başbakanı çok seviyoruz canımız ona kurban olsun" dedi.

"HEPİNİZİN EVİNİ DOLAŞMAK İSTERDİM AMA..."
Ardından, Başbakan Erdoğan, aynı mahallede yaşayan Nusrettin Bengi'nin evine de konuk oldu. Evden çıkarken burada kendisini bekleyenlere seslenen Erdoğan, "Hepinizin evini dolaşmak isterdim fakat nasip böyle oldu. İnşallah bir daha ki gelişte de diğer evlerden birine uğrarız. Gelir bir çayınızı içeriz" diye konuştu.

Daha sonra havalimanına hareket eden Erdoğan, yol güzergahında "Başbakanım annem kokuyorsun. Onun gibi içten ve pazarlıksız seviyorsun" pankartını açan grubu görmesi üzerine otobüsü durdurdu. Erdoğan, pankartla otobüsün önüne gelen grupla fotoğraf çektirdikten sonra buradan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 07:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327