Canlı yayında kan donduran itiraf: 'Kızımı öldür' dedim

Afyonkarahisar'da 8 ay önce ortadan kaybolan 16 yaşındaki Hatice T. hakkında şok bir gelişme yaşandı.

Canlı yayında kan donduran itiraf: 'Kızımı öldür' dedim

Fox'ta yayınlanan Kaybolan Çiçekler programıyla bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Hatice T. öldü mü yoksa öldürüldü mü? Aylardır yanıt bekleyen soruları çözmeye çalışan Kaybolan Çiçekler ekibi, canlı yayında gelen itirafla sarsıldı. Anne Fadime T. sakladığı gerçeği canlı yayında açıkladı: "Soner kızımı kaçıracağını söyledi, ben de öldür dedim".

SONER AKTAŞ İLE ANNE FADİME T. NE KONUŞTU

Anne Fadime, baba Ali, ağabey Arif ve abla Gülsüm T, aylardır Kaybolan Çiçekler programında 16 yaşındayken ortadan kaybolan Hatice T'den gelecek mutlu bir haberi bekledi. Ancak o haber bir türlü gelmedi. Hatice T.'nin ortadan kaybolması konusunda şüpheliler listesinin en üst sırasında Soner Aktaş vardı. Sürekli çelişkili cümleler kuran Soner Aktaş'ın, anne Fadime T. ile yaptığı yoğun telefon görüşmeleri Kaybolan Çiçekler programında bir bir ortaya çıkartılmıştı. O görüşmelerden sonra söz vermesine rağmen Soner Aktaş, Kaybolan Çiçekler programına gelmedi.

"KIZINI ÖLDÜRECEĞİM"

Kaybolan Çiçekler programının 97. bölümüne anne Fadime T'nin şok sözleri damga vurdu. Kaybolan kızı için günlerdir gözyaşı döken anne, Soner Aktaş ile aralarında geçen konuşmayı da ilk defa canlı yayında açıkladı. Anne Fadime T., Soner'in kendisine "çocuk öldü, seni de öldüreceğim" dediğini, 7 Ekim Cuma günü ise kızını öldüreceğini söylediğini anlattı. Bunlarla sınırlı kalmayan anne Fadime T. "Soner, kızımı kaçıracağını söyledi, ben de öldür dedim, bildiklerimi anlatmadım çünkü Soner beni öldürmekle tehdit etti" dedi. Açıklamaların üzerine Şuhut savcılığının talimatıyla anne Fadime T. gözaltına alındı.

ARİF STÜDYOYU TERK ETTİ

Günlerdir sakin duruşuyla "acaba" sorularını üzerine çeken ağabey Arif T. annesinin Soner Aktaş ile işbirliği yaptığını öğrenince stüdyoyu terk etti. Telefonla canlı yayına bağlanan bir izleyici ise Hatice T.'nin kaybolduğu gün "Arif ile Soner Bolvadin'e giderken Hatice'de arabadaydı" dedi. Kiralanan aracın takip sistemine ulaşan Kaybolan Çiçekler ekibi, olay günü Soner Aktaş'ın Isparta kırsalında bir uçurumun kenarında 5 dakika beklediğini tespit etti. Belirlenen noktaya giden Kaybolan Çiçekler ekibi arama çalışmalarını saatlerce sürdürdü. Ancak 8 aydır kaybolan Hatice'den bir haber çıkmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER