Canlı yayında ortalık karıştı! DNA sonucu açıklanınca...

Müge Anlı'nın sunduğu programda Birgül Memiş'in DNA testi sonucu açıklanınca stüdyoda ortalık karıştı. Sonucu duyan eski koca, canlı yayında Memiş'e saldırdı.

 Canlı yayında ortalık karıştı! DNA sonucu açıklanınca...

ATV'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına katılarak 4 yaşındaki oğlunun kocasından değil sevgilisinden olduğunu söyleyen Birgül Memiş olayında Türkiye'nin beklediği haber geldi. Müge Anlı, bugün ekrana gelen bölümde DNA testi sonuçlarını açıklayınca bir anda stüdyo karıştı.

Birgül Memiş oğlu Görkem'in ilk eşi Faruk Aydın'dan değil o zamanlar birlikte olduğu sevgilisinden olduğunu savunuyordu. Bunun üzerine DNA testi için Faruk Aydın, oğlunu da alıp İstanbul'a geldi. Müge Anlı, baba ile oğlundan DNA testi için örnek aldırdı ve Türkiye'nin beklediği sonuç bugün açıklandı.

DNA testi sonuçlarını eline alan Müge Anlı, yayında Faruk'a sonucu öğrenmek isteyip istemediğini sordu. Faruk öğrenmek istediğini söyledi. Birgül de DNA testi sonuçlarının açıklanmasını ve artık oğluna kavuşmak istediğini dile getirdi. Ardından Anlı, sonucu açıkladı.



"ÇOCUĞUN BABASI FARUK DEĞİLMİŞ"

19 ayrı alanda yapılan çalışma sonucunda Faruk'un 4 yaşındaki Görkem'in babası olamayacağı öğrenildi. Faruk, bu sonuç karşısında kendisini kaybederek Birgül'ü darp etmeye başladı. O sırada yayın hemen kesildi ve Faruk stüdyo dışına çıkarıldı. 

ASIL BABA UYUŞTURUCU SATICISI

Birgül Memiş eşi Faruk Aydın ile evliyken başka bir adamla birlikte olduğunu ve çocuğun ondan olduğunu söylemişti. Aynı zamanda çocuğun gerçek babasının uyuşturucu bağımlısı olduğunu da dile getirmişti.



OLAYIN GEÇMİŞİ

24 yaşındaki Birgül Memiş 4 yaşındaki oğlu Görkem'i ilk eşinden almak için ATV'deki Tatlı Sert programına başvurunca ortaya şaşkına çeviren bir hikaye çıktı. Birgül Memiş henüz bekarken tecavüze uğradı. Yakın akrabası olan bu kişiyi ailesi bilmesine rağmen birşey yapmadı. Birgül o olaydan sonra Faruk Aydın ile evlendi.

Faruk Aydın ile birlikteyken inşaatlarda temizliğe giden Birgül Memiş, orada başka bir erkekle ilişkiye girdi. O kişiden hamile kaldığını söyleyen Birgül Memiş, oğlunu kocasının sahiplendiğini söyledi. Birgül Memiş'in iddiasına göre eşi kısırdı ve çocuğun sevgilisinden olduğunu biliyordu. Eşi Faruk Aydın'ın iddiasına göre ise ona çocuğun kendisinden olduğunu söylemişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327