Erdoğan: Çirkin teklifler aldım

Adalet Akademisi'nde öğrenci ve akademisyenlere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, yargılandığı dönemde çirkin teklifler aldığını söyledi.

Erdoğan: Çirkin teklifler aldım
Adalet Akademisi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yargılandığı dönemde çirkin teklifler aldığını belirterek "Vicdanınızla cüzdanınız arasında kalmayın" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Akademisi'nde akademisyen ve öğrencilere hitap etti. Okuduğu şiir sebebiyle yargılandığı dönemde avukatları aracılığı ile kendisine çirkin teklifler iletildiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi;

"Kul iradesini Allah'tan başka kimseye teslim etmemelidir. Ne cumhurbaşkanı ne başbakan ne de elinde sermayeyi elinde tutan para babalarına teslim etmediğimizde işte o zaman en şerefli oluruz. Bunu asla unutmayacağız. Yarın çıkacağınız makamlarda bunu ortaya koymalısınız. Bir zamanlar vicdan cüzdan meselesi gündeme gelmişti.

VİCDANINIZLA CÜZDANINIZ ARASINDA KALMAYIN

Vicdanınızla cüzdanınız arasında kalmayın. Türkiye bu talihsiz dönemleri yaşadı. Ben talim terbiyede yer alan bir şiiri okuduğum için yargılanırken avukatlarıma çirkin teklifler oldu. Anladık ki bu işler o zaman farklı oluyor."


Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2015, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327