Eşine ahlaksız teklifte bulunan adamın aracını kurşun yağmuruna tuttu

Antalya'da bir kadın sosyal medyadan ahlaksız teklif sunan şahıs, kadının kocası tarafından av tüfeği ile vuruldu. Yaralı halde olay yerinden kaçmaya çalışan şahıs olaydan yaralı olarak kurtuldu.

Eşine ahlaksız teklifte bulunan adamın aracını kurşun yağmuruna tuttu

Antalya'da eşini sosyal medya üzerinden rahatsız ettiği gerekçesiyle M.A.K. isimli şahsı vuran N.S. gözaltına alındı. Av tüfeğiyle yaralanan adamsa, 2 kilometre kadar aracıyla ters yönde giderek bir benzinliğe sığındı. Şahsın, kadın fotoğrafı ile bir sosyal medya hesabı açıp, N.S'nin eşine rahatsız edici tekliflerde bulunduğu iddia edildi.

AV TÜFEĞİYLE YARALADI

Antalya'nın Manavgat ilçesi Gültepe mahallesinde ikamet etmekte olan N.S, eşini sosyal medya üzerinden sürekli rahatsız ettiğini iddia ettiği M.A.K. isimli şahsı av tüfeğiyle yaraladı. Mağdurun kullandığı araçta büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Mağdur vurulduktan sonra aracıyla olay yerinden yaralı olarak kaçıp Sarılar mahallesindeki bir akaryakıt istasyonuna sığındı. Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan adam, aracından çıkartılıp hastaneye kaldırıldı.Yaralı şahsın hayati tehlikesinin olduğu belirtildi.

EVİNİN YAKINLARINDA YAKALANDI

Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda yürütülen soruşturma kapsamında şüpheli N.S. evinin 200 metne ilerisinde yakalandı. İfadesinde, olayda kullandığı av tüfeğini evinde sakladığını beyan etti. Gözaltına alınan N.S. adliyeye sevk edildi.

KADIN SÜSÜ VERDİĞİ HESAPTAN RAHATSIZ ETMİŞ

İddiaya göre, M.A.K. isimli şahıs sosyal medya üzerinden bir bayan fotoğrafıyla açtığı hesaptan N.S'nin eşine arkadaşlık isteği gönderdi. İsteği gören ve tanıdığı birçok kişinin de arkadaş olduğunu gören N.S'nin eşi isteği kabul etti. İsteği kabul etmesinin ardından rahatsız edici teklifler gelmesi üzerine durumu eşine anlattı. N.S. eşinin sayfasından M.A.K' ile birkaç gün görüştükten sonra kendisini buluşmak üzere Gültepe Mahallesi girişinde bulunan çocuk parkına çağırdı. Aracıyla çocuk parkına gelen M.A.K. bayanı değil de eşini görünce kaçmak istedi. Kaçtığı sırada araca açılan ateş sonucunda yaralandı. Yaralı halde yaklaşık 2 kilometre ters yönde yol alarak akaryakıt istasyonuna kadar geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327