Gökçek'ten, Tilbe'ye destek

Melih Gökçek, Twitter üzerinden İsrail'in Gazze'ye saldırarak Müslümanları öldürmesine tepki gösteren Yıldız Tilbe'ye destek oldu.

Gökçek'ten, Tilbe'ye destek

Dün akşam sosyal medyanın gündem maddelerinden biri de İsrail'in Gazze'yi bombalamasıydı. İsrail, 3 gündür devam eden saldırılarda 20'si çocuk olmak üzere 88 Filistinliyi öldürdü.

YILDIZ TİLBE'DEN İSRAİL'E TEPKİ

İsrail'in Gazze'deki zulmüne en büyük tepkilerden biri de ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'den gelmişti. Yıldız Tilbe, "Allah Hitler'den razı olsun" diyecek kadar sinirlendiği saldırılarla ilgili "Neden hiçbir yahudi ölmüyor, neden hiçbir ABD vatandaşı ölmüyor, neden dünya bu zulme sessiz" diyerek saldırılara tepki göstermişti.

MELİH GÖKÇEK'TEN DESTEK GELDİ

Yıldız Tilbe'nin tweetlerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten de destek geldi. Gökçek, Yıldız Tilbe'nin "Allah Hitler'den razı olsun" tweet'i hariç, İsrail'e ve dünyanın diğer ülkelerine tepki gösterdiği her tweet'i RT yaptı. Öte yandan Melih Gökçek "Yıldız bacımız" şeklinde seslendiği Yıldız Tilbe'nin tweetlerini "zeka dolu, tarihi cümle" gibi övgü dolu sözlerle yorumladı.

İşte Melih Gökçek'ten Yıldız Tilbe'ye destek tweetleri:
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2014, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327