Hakan Şükür'e Twitter'dan ayar

Hakan Şükür'ün, Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklamasının ardından Twitter'da yaptığı yoruma AK Partili isimlerden cevap gecikmedi.

Hakan Şükür'e Twitter'dan ayar

Hakan Şükür'ün , Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklamasının ardından, "Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak.." ifadelerini Twitter'da paylaşan Şükür'e ilk tepkiler; AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Ankara Milletvekili Zelkif Kazdal'dan geldi.

"AHLAKİ DÜZEYİ NEREDEN EDİNDİN HAKAN?"

AK Partili Kazdal, "Ağababalarının vasıflarını Başbakan'a izafe etmek ucuzluğu. Bu ahlaki düzeyi nereden edindin Hakan. Aynaya bak sen..." sözlerini kullandı.

BÜLENT TURAN'DAN ŞÜKÜR'E: TWEET VEKİLİ

Bülent Turan ise Hakan Şükür'ü bu sözlerle vurdu: "2 aydır 1 kez Meclis'e geldin mi? Bak sadece 1 kez diyorum sayın tweet vekili?!!!"

"HAKAN ŞÜKÜR HANGi CÜRETLE..."

Şükür'e yönelik olarak din adına her türlü takiyye ve riyayı meşru görenler, hangi cüretle dini değerler üzerine konuşabilmeyi kendilerinde hak olarak görüyorlar, ifadelerini kullanan AK Partili Dağ, Anadolu insanın dişinden tırnağından arttırıp verdiği Kurban paralarıyla papaz okullarına bağış yapanlar fetva verecek en son kişilerdir, dedi.

HALA ANLAMADINIZ MI?

Hakan Şükür'ü istifaya davet eden tepkisini şu sözlerle sürdürdü: "Her türlü iftirayı attınız millet size cevabı sandıkta verdi. Bu yediğiniz şefkat tokadı değil milletin tokadı, siz hala anlamadınız mı? Milletin Başbakanımıza verdiği oyla vekil seçildiniz, zerre kadar helal haram biliyorsanız, aldığınız maaşın helal olmadığını bilir, istifa edersiniz"
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2014, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327