Hastaneye ziyarete gittiler, bir kadını dövdüler, polisi tehdit ettiler

Samsun'un İlkadım ilçesinde bir kadını dövüp, polis memuruna hakarette bulunduğu öne sürülen 2 kadın gözaltına alındı. Hastanede ortalığı birbirine katan, polisi "Seni bu şehirde yaşatmayacağız, seni sokakta gezdirmeyeceğiz" diyerek tehdit eden kadınların çok sayıda suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

Hastaneye ziyarete gittiler, bir kadını dövdüler, polisi tehdit ettiler

İddiaya göre, bıçakla yaralama sonucu Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan H.Y.D'yi ziyarete gelen kız arkadaşı Ç.Y, erkek arkadaşını görmeye gelen kadınlar T.K. ve E.Ö. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine T.K. ve E.Ö, Ç.Y'yi darbetti.

Bıçakla yaralama olayının soruşturması için hastanede bulunan Asayiş Şubesinde görevli polis memuru, olaya müdahale ederek Ç.Y'yi H.Y.D.'nin odasına aldı.

Kapıyı zorlayarak içeri girmek isteyen T.K. ve E.Ö, kendilerine müdahale eden polis memuruna küfrederek "Seni bu şehirde yaşatmayacağız, seni sokakta gezdirmeyeceğiz." diyerek tehdit ve hakarette bulundu.

Polis memuru ve Ç.Y'nin şikayeti üzerine Cinayet Bürosu ekipleri T.K. ve E.Ö'yü, "görevli memura mukavemet, tehdit ve hakaret ile darp" suçlarından gözaltına aldı.
T.K'nin 34, E.Ö'nün ise 17 suç kaydı olduğu tespit edildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330