İstanbul'da dev operasyon

İstanbul'da helikopter desteğiyle birlikte bin 600 polisin katıldığı suç operasyonu düzenlendi. Operasyon gece geç saatlere kadar sürdü.

İstanbul'da dev operasyon

 Fatih'te kaçak göçmen ve uyuşturucu kaçakçılığına yönelik hava destekli operasyon düzenlendi. Operasyona polis helikopteri havadan, özel harekat ve çevik kuvvet ekipleri ise karadan destek verdi. Operasyon geç saatlere kadar sürdü.

HELİKOPTER DE DESTEK VERDİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Fatih ilçesinde yer alan Aksaray ve Kumkapı'da kaçak göçmenlere ve uyuşturucu kaçakçılarına yönelik bin 600 polisin katılımıyla operasyon yaptı. Akşam saat 19.00 sıralarında başlatılan operasyona Asayiş, Narkotik, Organize, Yabancılar, Özel Harekat Şube Müdürlüklerinin yanı sıra Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de destek verdi. Yapılan operasyona polis helikopteri havadan destek verirken, karadan da özel harekat timleri ile çevik kuvvet ekipleri çevre güvenliği sağladı.

ŞÜPHELİ ŞAHISLAR GBT'DEN GEÇİRİLDİ

Aksaray ve Kumkapı'da özellikle kaçak göçmenlerin yakalanması için uygulama yapan ekipler, durumu şüpheli şahıslar üzerinde arama yaptı. Şüphelilerin valiz ve çantaları aranırken, çeşitli adreslere de baskın düzenlendi. Buralarda da uyuşturucu ve olası suç unsurlarının ele geçirilmesi amacıyla detaylı arama yapıldı.

Geç saatlere dek süren operasyonun ardından polis, bölgedeki ablukayı kaldırdı. Gözaltı ve ele geçirilen suç unsurlarıyla ilgili emniyetten bir açıklama yapılması bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2014, 07:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327