Kan donduran vahşet!

Kayseri’de oturan 43 yaşındaki H.Y.’nin önce bebeği düşürmeye çalıştığı ve doğum başlayınca da bebeğinin sağ bacağını makasla keserek öldürdüğü iddia edildi.

Kan donduran vahşet!

Olay, Melikgazi ilçesi Küçükmustafa Mahallesinde dün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Eşinden bir süre önce boşanan yıllarca Almanya’da çalıştığı belirlenen H.Y., 22 yaşındaki oğlu ile Kayseri merkez Melikgazi İlçesi Küçükmustafa Mahallesi’ndeki evlerinde birlikte yaşamaya başladı. Bir başkasıyla girdiği ilişkiden hamile kaldığı öne sürülen H.Y., bunu yakınlarından gizledi. Karnının büyümesiyle ile ilgili sorular üzerine yakınları ve arkadaşlarına, "Karnımda tümör var" diyen H.Y., hamileliğinin 8’inci ayında ilaç içerek, düşük yapmaya çalıştı.

DÜŞÜRMEK İSTERKEN DOĞUM BAŞLADI

İlaçların etkisiyle H.Y.’nin doğumu erken başladı. H.Y., iddiaya göre ters gelen kız bebeğinin makasla sağ bacağını kesti. Bebeğini parçalayarak çıkarmayı düşündüğü öne sürülen H.Y. bunu başaramayınca, 112’yi arayarak yardım istedi. Gelen sağlık görevlileri kadını Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kliniği Acili’ne götürü. Durumu ağırlaşan kadının, doğum salonunda doktorların müdahalesiyle, ters gelen ölü bebeği alındı.

BEBEĞİN KESİLEN BACAĞI EVDE BULUNDU

Polise yapılan ihbar ardından evde yapılan aramada, bebeğin kesilen sağ bacağı bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bebeğinin bacağını kesen annenin akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Akıl hastanesine de sevk edilebileceği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuğba
tuğba - 4 yıl Önce

allahtan korkmaz kuldan utanmaz kevaşe.insanlar bebek sahibi olabilmek için neler çekiyor.rabbim senin gibi kevaşeye analık sıfatını bahşetmiş allah bin belanı versin rezil

SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327