banner333

Mahmutbey Gişeleri'nde serbest geçiş başlıyor!

Gözler yarın başlayacak Mahmutbey Gişeleri'ndeki "Serbest geçiş"te... Bölgede gidiş ve gelişteki 4'er şeritlik bölümler ayrıldı. Yarından sonra kullanılmayacak gişelerin de önümüzdeki günlerde kaldırılması bekleniyor.

Mahmutbey Gişeleri'nde serbest geçiş başlıyor!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın yarın serbest  geçiş sistemine geçileceğini açıkladığı Mahmutbey gişelerde çalışmalar sürüyor. Elektronik serbest geçiş sistemi için bölgede gidiş ve gelişteki 4'er şeritlik bölümler ayrıldı. Yarından sonra kullanılmayacak gişelerin de önümüzdeki günlerde kaldırılması bekleniyor. Serbest geçiş sisteminin Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantısının eklenmesiyle bölgede yoğunlaşan trafiğe ne oranda çözüm getireceği ise Pazartesi günü belli olacak.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün de açılmasıyla trafiği içinden çıkılmaz bir hale gelen Mahmutbey gişelerinin rahatlatılması için, geliş ve gidiş yolu üzerine 4'er şeritlik elektronik serbest geçiş sisteminin elektronik parçalarının bulunduğu taklar yerleşitirildi. Eski gişelerin ise önümüzdeki günlerde yol üzerinden kaldırılması planlanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2016, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327