Pes dedirten olay! Seyir halindeki araçta...

İstanbul Kasımpaşa'da aynı araçta bulunan iki genç bilinmeyen bir nedenle kavga etmeye başladı. Aracı durdurup sokağa enen gençler birbirine tokat ve yumruk vurdu. Dana sonra araca binen gençler seyir halindeki araçta kavgaya devam etti. Dakikalarca seyir halinde kavga eden gençleri, sürücüler korna çalarak uyardı.

Pes dedirten olay! Seyir halindeki araçta...

İstanbul Kasımpaşa'da seyir halindeki araçta tartışmaya başlayan yabancı uyruklu 2 genç, hızını alamayınca sokak ortasında birbirine yumruk ve tokat atarak kavga etti. Çevredekilerin uyarısı üzerine tekrar araca binen  gençler seyir halindeyken kavgaya devam etti. O anlar ise kask kamerasına yansıdı.

Beyoğlu Kasımpaşa Cami Kebir Mahallesi Dereboyu Caddesi üzerinde seyir halinde olan bir otomobildeki yabancı uyruklu 2 genç, henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından gençlerden biri otomobilden inerek yürümeye başladı. Ancak kısa bir süre sonra sinirlerine hakim olamayan genç, araca yaklaşıp camına vurdu. Bunun üzerine otomobildeki diğer genç, araçtan inerek arkadaşına yumruk attı. Birbirlerine yumruk ve tokat atan gençler çevredekilerinin uyarısı üzerine tekrardan otomobile bindi. Bu sefer de gençler aracın içerisinde kavga etmeye başladı. Dakikalarca seyir halinde kavga eden gençleri, yine seyreden sürücüler korna çalarak uyardı. Bir süre sonra ayrılan gençler, durdurdukları otomobilden inerek, motosikletliden sigara istedi. Tüm bu yaşananlar ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327