PKK'dan 'fuhuş' uyarısı!

Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyelerinden oluşan bir grup sözde asayiş uygulaması ie internet cafelere girip işyeri işletmecilerinden fuhuş ve uyuşturucuya müsaade etmemelerini hakkında uyarıda bulundular.

PKK'dan 'fuhuş' uyarısı!
Nusaybin ilçe merkezinde ellerinde silahlarla caddelere çıkan terör örgütünün gençlik yapılanması üyelerinden oluşan bir grup, Abdulkadirpaşa, Fırat, Dicle, Yenişehir Mahallesi ile şehrin en işlek caddesi olan Çağ Çağ Caddesi üzerinde ‘sözde’ devriye gezdi. 

Yol güzergahlarındaki internet cafelere girip işyeri işletmecilerinden fuhuş ve uyuşturucuya müsaade etmemelerini isteyen grup, daha sonra Şirin Sokak'a giderek çevrede bulunanlara seslendi.

Konuşmanın ardından elinde Kalaşnikof olan YDG-H üyesi havaya birkaç el ateş ederek beraberindekilerle birlikte bölgeden uzaklaştı. Grubun Şirin Sokak’tan ayrılmasının ardından ilçe merkezinde birkaç eve el yapımı patlayıcı attıkları belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2015, 10:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Husber
Husber - 4 yıl Önce

güvenlik güçleri uyuyor herhalde nusaybinde gerçi güç müçte yok ya

specialist
specialist - 4 yıl Önce

keşke bu faaliyeti bir sivil toplum örgütü olarak yapsalar.anlamadığım, bunlar böyle silahlarla dolaşırken güvenlik güçlerimiz nerede

SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327